Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Inna niż wszystkie: Yamaha Yard Built XVS950 Ultra zbudowana przez GS Mashin

Wysłany 16 styczeń 2016 11:01 przez Komentarze: 0

Yamaha roczpoczęła nowy rok od zaprezentowania bardzo ciekawej wariacji modelu XVS950 w ramach programu Yard Built. Motocykl zupełnie nie przypomina oryginału, a jednocześnie spełnia wszyskie założenia filozofii Yamaha Yard Built.

Oznacza to, że przy projektowaniu nie została zmodyfikowana oryginalna rama, a autor projektu - szwedzki customer Tom Mossiman działający pod szyldem GS Mashin - nie wprowadził głębokich zmian, które ingerowałyby w konstrukcję motocykla. Jednocześnie zastosowano lepsze zawieszenie firmy K-Tech, które poprawi właściwości jezdne motocykla. Projekt XVS950 Ultra inspirowany jest architekturą gotycką i pomalowany w rzucający się w oczy żółty kolor. Tomowi udało się stworzyć niesamowicie oryginalny motocykl, który nie przypomina nic co już kiedyś gdzieś widzieliśmy.

Owiewki XVS950 Ultra wykonane są z 1,5mm blachy, a zbiornik paliwa został ręcznie wykonany ręcznie. Oto więcej zdjęć projektu ULTRA. Jak Wam się podoba?
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)