Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Triumph Bonneville T120 z silnikiem 900cc i odświeżony Tiger 1050 GT na zdjęciach

Wysłany 21 styczeń 2016 19:01 przez Komentarze: 0

Wygląda na to, że Triumph nie powiedział ostatniego słowa jeśli chodzi o rodzinę modeli Bonneville. Serwis visordown.com opublikował zdjęcia z testów nowego modelu T120 z silnikiem pochodzącym ze Street Twina.

Firmie chodzi o wprowadzenie tańszej odmiany tego modelu, a tym samym spopularyzowanie go. Motocykl w przeciwieństwie do większego brata będzie miał również  zawieszenie z tego modelu oraz pojedynczą tarcze hamulcową z przodu. Według informacji pochodzących z brytyjskiego portalu mniejszy T120 będzie osiągał moc 54,3 KM przy 5,900 obr/min i moment obrotowy 80Nm przy 3,200 obr/min. Spodziewamy się także obecności systemu ABS, sprzęgła poślizgowego oraz map zapłonu - podobnie jak w przedstawionym niedawno T120 Bonneville na 2016 rok.

To jednak nie koniec nowości od Brytyjczyków - oprócz mniejszego Bonneville-a "przeciekły" również zdjęcia odświeżonego modelu Tiger 1050GT, który z wyglądu niewiele różni się od poprzednika - zauważono nieco większą szybe oraz kufry, prawdopodobnie zmiany te są wprowadzane "przy okazji" innych, które dostosują motocykl do norm emisji spalin EURO4.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)