Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Specjalna wersja BMW R NineT Sport trafi wkrótce na rynek Brytyjski

Wysłany 01 luty 2016 11:02 przez Komentarze: 1

Na rynek Brytyjski już wkrótce trafi specjalna wersja modelu R NineT z dopiskiem Sport. Motocykl będzie odróżniał się od standardowego nineT kilkoma ciekawymi dodatkami oraz przeprojektowanym ogonem.

Sportowy charakter nadać ma tłumik Akrapovica, który oprócz walorów dzwiękowych ma wpłynąć pozytywnie na jego osiągi - niestety nie podano jak mają się osiągi wersji Sport do standardowej. Motocykl ma zmodyfikowany ogon bez miejsca dla pasażera oraz lekki bak wykonany ze szczotkowanego aluminium. Będzie można wybierać z dwóch wersji - z gładką powierzchnią oraz dobrze widoczną spoiną łączącą dwie jego częśći. Inne dodatki to kierunkowskazy LED, system ABS oraz podgrzewane manetki w standardzie. Cena motocykla została ustalona na 13 000 Funtów, czyli około 75 000 PLN.

Gość(aplikacja mobilna)
Iujuyuyuui🌺 uujw♿🚒 wlwnxnwnwuujjjjjjhhgtthjjjhhhhhhhyyhhhyyyujiwjwgdfdWfffgfkdkdjdj il


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)