Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Klub Nocne Wilki jest gotowy wesprzeć rosyjską armię w wojnie z Ukrainą

Wysłany 02 luty 2016 19:02 przez Komentarze: 2

Kluby motocyklowe w większości postrzegane są jako antysystemowe - zupełnie inaczej jest z rosyjskim klubem Nocne Wilki, który wsławił się bardzo bliskimi relacjami z Władimirem Putinem. 

Prezydent Rosji określa ich członów jako swoich "Przyjaciół". Dzięki lojalności mogą się oni cieszyć specjalnymi względami w Rosji, a prezydent Nocnych Wilków widywany jest często obok Władimira Putina. Klub ten znów o sobie przypomina - tym razem za sprawą ciekawego filmu opublikowanego przez The Guardian, który ujawnia iż wsparcie nocnych Wilków dla Putina wykracza daleko poza pokazywanie się z nim na zdjęciach. 

Motocykliści zrzeszeni w chapterze w Ługańsku widzą siebie jako część wojska i są zdeterminowani w pomocy wojsku, aby odzyskać - w ich mniemaniu -  utracone ziemie. Mają oni wstęp do jednostek wojskowych i wyznają, że są gotowi wcielić się do armii jeśli będzie to potrzebne. Cały dokument możecie zobaczyć poniżej. Co o tym myślicie?
Ułan
Nie dziwi mnie to - zabawa w wojne to ulubione zajęcie klubów motocyklowych.

motocyklista
Dokładnie tak co tydzień jedziemy na wojnę może wpadniesz postrzelać


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)