Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ekipa Trick Star rozpędziła Ninje H2R do 385km/h. To jeszcze nie koniec - cel to 400km/h!

Wysłany 15 luty 2016 12:02 przez Komentarze: 1

Kawasaki nigdy nie podało jaką prędkość rozwija ich najmocniejszy turbodoładowany model, ale ekipa Japońskich tunerów z Trick Star z Japonii, która zajęła się tuningiem wizualnym i technicznym H2R podjęła się pokonania magicznej bariery 400km/h.

Niestety nie podano jakie modyfikacje zastosowano, ale motocykl ma rozwijać moc w granicach 400KM. Pozwoliło to osiągnąć ogromną prędkość 385 km/h, a więc tylko 15 km/h mniej od zamierzonej. Za sterami zasiadł doświadczony zawodnik Riyudzhi Ttsurata, jednak brakło mu 15km/h, a więc chłopaki z ekipy Trick Star będą nadal działać w kierunku osiągnięcia 400km/h. Podobno bardzo pomagają w tym zmodyfikowane "skrzydełka" aerodynamiczne, które zostały nieco powiększone w stosunku do tych z fabrycznej H2R. Poniżej możecie zobaczyć jak przyspiesza stuningowana H2R osiągając "zaledwie" 385km/h.
Gość(aplikacja mobilna)
Felix misiemo


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)