Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Husqvarna Vitpilen i Svartpilen 401 będą produkowane w fabryce Bajaj w Indiach

Wysłany 25 luty 2016 16:02 przez Komentarze: 1

Jak podaje Indyjski Business Times - Husqvarna planuje uruchomić produkcje nowych szosowych modeli Vitpilen oraz Svartpilen 401 w indyjskiej fabryce Bajaj mieszczącej się w miejscowości Chakan na południe od stolicy - Mumbaju.

Oba modele to powrót szwedzkiej marki do produkcji motocykli szosowych - model Svartpilen 401 jest Scramblerem, natomiast Vitpilen 401 to motocykl przeznaczony na szose w stylu cafe racera. Produkcja w Indiach nie jest wielką niespodzianką i raczej należało się tego spodziewać biorąc pod uwagę to, że KTM Duke 390 na którym szosowe modele Husqvarny zostały oparte powstaje właśnie w Chakan i stamtąd jest eksportowany na wszystkie rynki, w tym również Europejski. Premiera nowych modeli przewidziana jest na 2017 rok.

Gość(aplikacja mobilna)
Lindaaa


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)