Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

KTM 390 Duke na 2017 rok sfotografowany w czasie testów w Hiszpanii

Wysłany 10 marzec 2016 20:03 przez Komentarze: 1

Magazyn MCN opublikował właśnie pierwsze zdjęcia odświeżonego Duke-a 390. Zdjęcia pochodzą z testów, którym motocykl był poddawany w Hiszpanii. To co rzuca się w oczy to nowy dłuższy zbiornik paliwa, boczne osłony oraz przeprojektowany zadupek.

Prawdopodobnie chodzi o uzyskanie bardziej agresywnych kształtów nadwozia. Motocykl otrzyma również nieco zmodyfikowaną kanapę oraz uchwyty dla pasażera. Rama wygląda dokładnie tak jak w obecnym modelu, więc zmiany będą dotyczyć głównie wyglądu oraz silnika. Oczywiście zmiany w silniku są wymuszone przez konieczność spełnienia normy EURO 4, jednak pojawiają się plotki na temat dodatkowego wałka wyrównoważającego, który poprawi kulturę jednocylindrowej jednostki. Podobne rozwiązanie trafiło już do najnowszego KTM Duke 690 2016, więc informacje te miałyby sens. Wśród innych zmian, jakich doczeka się model na 2016 rok warto wymienić hamulce Brembo z ABS oraz dużymi tarczami o średnicy 320mm. Według magazynu MCN produkcja nowego Duke-a 390 zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku, a na rynek trafi on w 2017 roku.


Szczepanus
Motocykl jak motocykl ale w kasku antifoga by mu się przydało założyć bo jeszcze tak zaparowanej szybki nie widziałem jak na pierwszej focie xD


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)