Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha XJR1300 i SR400 znika z rynku: Wszystkiemu winna norma EURO4

Wysłany 17 marzec 2016 19:03 przez Komentarze: 2

Yamaha XJR1300 to motocykl legenda - Japończycy świętowali w ubiegłym roku 20-lecie obecności XJR na rynku wprowadzając niesamowite projekty w ramach programu Yard Built, tymczasem okazuje się że w 2016 zniknie on całkowicie z rynku.

Wszystkiemu winne są normy emisji spalin EURO4, które obowiązują od 1 stycznia tego roku. Ich ofiarą padły już dwusuwy KTMa, Suzuki Bandit 650, a teraz dołączą do nich dwa modele Yamahy - wspomiany XJR1300 oraz SR400. Nie znaczy to, że w 2016 roku nie kupimy już nowego XJR1300 - Yamaha będzie nadal oferowała motocykle z rocznika 2015 aż do czasu wysprzedania wszystkich wyprodukowanych do tej pory motocykli. 

Niestety nie ma jeszcze oficjalnych informacji ze strony Yamahy, czy zamierza dostosować silniki do obecnych norm emisji spalin EURO4, ale jest to raczej mało prawdopodobne. Jeśli więc myśleliście o zakupie nowej XJR1300, to właśnie jest ostatni moment, aby zrealizować swoje plany. 


massa
Te normy wszystko co dobre wykoncza za jakiś czas nawet nam zabrania oddychać

Gość(aplikacja mobilna)
ale kupaa


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)