Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Z800 na 2017 rok otrzyma dodatkowe owiewki chroniące przed ciepłem z silnika

Wysłany 28 marzec 2016 20:03 przez Komentarze: 0

Wygląda na to, że Kawasaki planuje w 2017 roku odświeżyć model Z800. Do sieci trafiły rysunki patentowe przedstawiające zarys nowego modelu oraz zdradzające już pare szczegółów na jego temat.

Wygląda na to, że najlepiej sprzedający się naked od Kawasaki zaoferuje bardziej sportową pozycje za kierownicą oraz boczne owiewki, które przysłonią chłodnice i będą izolować nogi motocyklisty od ciepła pochodzącego z rozgrzanego silnika. Nie wiadomo jeszcze czy owiewki będą opcjonalne czy może Kawasaki zdecyduje się na wprowadzenie bardziej i mniej obudowanej w plastiki wersji - podobnie jak Suzuki w modelu GSX-S1000. 

Z rysunków wnioskujemy, że Kawasaki chce także wyposażyć Zetke w kokpit, który będzie można w ustawiać w taki sposób, aby był optymalny dla wzrostu motocyklisty oraz jego pozycji za kierownicą. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)