Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Powstaje tor motocyklowy w Strykowie koło Łodzi - otwarcie już w te wakacje

Wysłany 05 kwiecień 2016 09:04 przez Komentarze: 4

Rewelacyjne wieści nadchodzą do nas z województwa Łódzkiego - w Strykowie powstanie tor dla samochodów, motocykli oraz gokartów. Będzie to pierwszy obiekt tego typu w województwie Łódzkim.

Długość toru wynosić ma 1,5 km, a jego szerokość od 8 do 12 metrów. Na torze funkcjonować będzie ośrodek doskonalenia techniki jazdy(ODTJ)), jednak będą mogły z niego korzystać także inni użytkownicy - podobnie jak ma to miejsce na torze w Jastrzębiu. Tor będzie wyposażony w nowoczesny system pomiaru czasu z podziałem na 3 sektory, a wyniki z transponderów będzie można obejrzeć na wyświetlaczu lub specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej. 

Najlepsze info jest jednak takie, że otwarcie toru planowane jest jeszcze w te wakacje - tor ma zostać oddany do dyspozycji miłośników motoryzacji już w lipcu 2016. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie www.tor-lodz.plOrzeł
I super

Bajka
Wkoncu coś się dzieje

Szwejasek
I tak trzymać. Takie tory powinny być w każdym wojewodztwie

BuchuOEM
Nie narzekam. Cieszę się bardzo i pod każdym nowym torem podpisuje się wszystkimi kończynami. Ale 1500m... Czekam na tor 4-5km aby był bardziej urozmaicony.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)