Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda patentuje konstrukcje reflektorów, które mogą trafić do nowej generacji CBRek

Wysłany 06 kwiecień 2016 20:04 przez Komentarze: 0

Honda prezentując Light Weight Super Sport concept w Tokyo wywołała rozbudziła nadzieje miłośników Japońskich maszyn na to, że także one mogą wyglądać jak te tworzone przez włoskich designerów.

W komentarzach oprócz zachwytów nad wyglądem nowego motocykla, która jak już wiemy pojawi się na rynku jak CBR 250RR, a w Europie jako CBR300RR(lub według ostatnich plotek jako CBR350RR) pojawiały się także wątpliwości co do tego w jaki sposób Honda zamierza połączy wygląd świateł oraz uczynić z nich użyteczny element. Jak wiadomo  wiatła muszą one uzyskać homologacje, aby motocykl mógł trafić na rynek.

Wygląda jednak na to, że Honda poradziła sobie z tym problemem. W sieci pojawiły się właśnie rysunki patentowe, które HONDA złożyła w Europie. Zdradzają one konstrukcję reflektora. Jak widać są one tylko trochę wyśze od tych, które widzieliśmy w Tokio. Większa część reflektora została schowana głęboko w obudowie i ostatecznie światła przypominają te z koncepcyjnej wersji Super Leight Weight Concept.  Oczywiście rysunki patentowe nie precyzują, że światła trafią akurat do CBR250RR. Istnieje także opcja, że ​​mogą trafić do innego sportowego motocykla Hondy - mówi się o generacji Fireblade lub CBR 600RR. Biorąc pod uwagę skłonność Hondy do produkcji motocykli o spójnym wyglądzie możemy przypuszczać, że także nowe generacje Fireblade-a lub CBR 600RR mogą czerpać pomysły właśnie z modelu CBR 250RR. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)