Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy KTM RC390 na 2016 rok: Sprzęgło poślizgowe, regulowane klamki i zgodność z EURO4

Wysłany 28 kwiecień 2016 22:04 przez Komentarze: 2

Przy okazji dostosowywania swoich motocykli do obowiązującej normy EURO 4 KTM przedstawił odświeżoną i ulepszoną wersję modelu RC390. 

Główną zmianą jest oczywiście zmniejszony poziom emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Austriacy osiągnęli cel przeprojektowując układ wydechowy  - został on poprowadzony po prawej stronie motocykla, co pozwoliło na uzyskanie większego prześwitu. Zmieniony został także tłumik, a motocykl zyskał sterowany elektronicznie zawór przepustnicy(ride-by-wire).

To nie koniec zmian - RC390 na 2016 rok wyposażony został w sprzęgło poślizgowe(antyhoppingowe), które zapobiega wpadaniu w poślizg tylnego koła w czasie ostrej redukcji biegów na torze. Zmienione zostały także podnóżki pasażera. Motocykl zyskał także większą tarcze hamulcową - zamiast 300 mm mamy teraz tarczę 320mm. Inne zmiany to regulowana dźwignia sprzęgła i hamulca, nowe lusterka, przeprojektowany zbiornik paliwa i wyższe o 12 mm siedzenie pasażera. Waga motocykla pozostała bez zmian - 147 kg na sucho.Gość(aplikacja mobilna)
A

Moto BMW
Moto BMW


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)