Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Victory ostrzy sobie zęby na wygraną w tegorocznym Zero TT na wyspie Man

Wysłany 24 maj 2016 09:05 przez Komentarze: 0

Victory Motorcycles w sezonie 2016 zamierza powalczyć o zwycięstwo w klasie TT Zero na Wyspie Man - ma w tym pomóc ulepszony względem poprzedniego roku elektryczny superbike Victory RR.

W ubiegłym roku pierwsze dwa pierwsze miejsca podium obsadzone zostały przez zawodników z Team Mugen - Johna McGuinessa oraz Bruce-a Anstey-a, którzy startowali na elektrycznych superbike-ach Mugen Shinden. Amerykanie z Victory Motorcycles zajęli trzecie oraz czwarte miejsce na podium, co i tak jest sporym sukcesem jak na debiut w klasie TT Zero. 

W tym roku inżynierowie z byłego Brammo(Victory kupiło tą firme przejmując ich projekt Empulse RR, który jest teraz bazą dla nowego Victory RR) mocno pracowali nad poprawieniem wydajności akumulatora, który jest kluczowym elementem całej układanki - nawet najmocniejszy silnik na nic się nie zda, jeśli akumulator nie zapewni odpowiedniej mocy przez całe okrążenie. Nowy akumulator ma zapewnić większą wydajność względem poprzednika, dzięki czemu chłodzony cieczą trójfazowy silnik Parker GVM wróci do swej szczytowej mocy i będzie generował aż 174 KM. Jak widać zapowiada się ciekawa walka między Team Mugen oraz Victory Motorcycles - prawdopodobnie padnie kolejny rekord prędkości w klasie TT Zero, który obecnie wynosi 192 km/h i należy do Johna McGuinessa z Team Mugen.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)