Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha YZF-R6 2017 na pierwszym renderze opublikowanym przez Japońskich dziennikarzy

Wysłany 25 maj 2016 09:05 przez Komentarze: 3

Pamiętacie jak pisałem, że nowa Yamaha YZF-R6 może być bardzo podobna z wyglądu do obecnej generacji R1? Kilka miesięcy temu pojawił się rysunek patentowy nowego motocykla Yamahy, który do złudzenia przypomina R1, a teraz japońscy dziennikarze powołując się na pewne ich zdaniem źródło opublikowali render najnowszej YZF-R6 na 2017 rok. 

Jeśli jest on prawdziwy, to rzeczywiście nowa generacja R6 wyglądać będzie jak połączenie aktualnej R6 z nowym modelem R1. Łącząc to z faktem, iż Yamaha stara się utrzymywać motocykle z jednej rodziny w bardzo podobnej stylistyce(np. cała rodzina MT) możemy przypuszczać, że to faktycznie prawdziwy render najnowszej generacji R6 lub bardzo prawdopodobna jego wizja. Niestety prócz niego nieznane są jeszcze żadne informacje co do użytego silnika oraz jego mocy, ale spodziewamy się że będzie to raczej jednostka 4-cylindrowa. Pewnym można być także tego, że Yamaha wzorem R1 mocno naszpikuje motocykl elektroniką tj. mapy zapłonu, system anty-wheelie czy kontrola trakcji. 


gutek
Jakos mnie sie najbardziej podobają Yamahy. Są inne, ładniejsze od maszyn innych producentow.

غل
العالم

Gość(aplikacja mobilna)
Mam nadzieje że poprawili sprzęgło bo w poprzednich modelach to był nie wypał reszta jest świetna nie ma konkurencji Huudy


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)