Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Turbodoładowana Ninja 250: Prawdopodobna odpowiedź Kawasaki na CBR 300RR

Wysłany 13 czerwiec 2016 11:06 przez Komentarze: 1

Oto zdjęcie, które podniesie ciśnienie każdego fana Zielonych - Kawasaki Ninja 250R z turbodoładowaniem, czyli prawdopodobna odpowiedź Kawasaki na "Super Light Weight Concept" od Hondy.

Motocykl został przyłapany na torze - jest zbudowany przez Japoński zespół wyścigowy Trick Star, który ściśle współpracuje z Kawasaki i produkuje częście dla różnych modeli Kawasaki - zaczynając od retro GPZ900, a kończąc na najnowocześniejszych maszynach jak H2R. Oczywiście może to być jedynie akcesoryjny zestaw turbo sprzedawany w przyszłości oddzielnie dla tego modelu, ale ogromny sukces H2R, zbliżająca się premiera CBR 300RR oraz plotki o pojawieniu się nowych graczy w tym segmencie tj. GSX-R 300 oraz BMW S300RR sprawiają, że coraz więcej dziennikarzy motoryzacyjnych widzi tutaj rywala dla wyżej wymienionych. Według pierwszych spekulacji turbodoładowana Ninja 250 mogłaby trafić do gamy modeli na 2017 rok.yolo
Downsize'ing w modzie. Czas spieprzyc motocykle. Samochody 1.0 z turbinami po 150KM już jezdza. Pytanie jak.... długo będą jeździć. Sezon, dwa.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)