Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kierowca Skody postatnawia zabić motocykliste, czyli normalny dzień na polskich drogach...

Wysłany 19 czerwiec 2016 22:06 przez Komentarze: 1

Nasze polskie drogi są pełne ludzi, którzy nigdy nie powinni stać się posiadaczami uprawnień do kierowania pojazdów - jak groźni są wszelkiego rodzaju desperaci i pozbawieni wyobraźni kierowcy możemy zobaczyć na załączonym obrazku.

Sytuacja zdarzyła się na obwodnicy Tychów - autor filmu, który pojawił się w ten weekend na wykopie opisał sytuacje: "Zbieram się do wyprzedzania Skody, ale popełniam błąd, licząc że kierowca jest przy zdrowych zmysłach. Niestety nie jest. Postanawia mnie "ukarać" za zbyt szybkie wyprzedzanie, gwałtownie zjeżdżając w lewo i potrącając, po czym beztrosko odjeżdża. Niestety jakość filmu jest tak słaba, że nie mam szans odczytać tablic."
Miejmy nadzieje, że kierowca Skody pomimo kiepskiej jakości filmu zostanie odnaleziony i ukarany adekwatnie do zagrożenia, jakie stworzył na drodze.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)