Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowe funkcje na mapie ciekawych miejsc i tras motocyklowych

Wysłany 24 czerwiec 2016 17:06 przez Komentarze: 0

Korzystając z chwili wolnego czasu, którego niestety ostatnio bardzo mi brakuje zaktualizowałem i usprawniłem działanie jednej z bardziej popularnej funkcji naszego portalu, czyli mapy ciekawych miejsc i tras motocyklowych.

Odświeżyłem zarówno wygląd jak i sposób korzystania - poprzednio mapa była wyświetlana na środku ekranu, a część cennego miejsca marnowało się - postanowiłem że mapa będzie wyświetlana na pełnej szerokości, a oprócz tego dodałem boczny panel, który służy dwóm rzeczom - po kliknięciu w dowolne miejsce na mapie załaduje się w nim lista najbliższych ciekawych tras i miejsc - nie trzeba już klikać i sprawdzać co jest pod każdą ikonką. Myśle że to wygodniejszy sposób na prezentacje miejsc i orientacje w terenie. Druga funkcja to szybki podgląd miejsca - po kliknięciu w ikonke wyświetli się zdjęcie, komentarze oraz formularz, który pozwala na skomentowanie trasy lub atrakcji bez wchodzenia na osobną stronę. Man dzieje, że zwiększy to ilość Waszych komentarzy. Wygląd mapy oraz panelu nie jest ostateczny - jeszcze nie jest to coś o czym marzyłem :)

Ponadto zmieniłem sposób dodawania miejsc - poprzedni był dobry, ale często przeglądarki blokowały wyskakujące okienko i nie każdy potrafił sobie z tym poradzić. Usprawiony sposób dodawania miejsc wyeliminował ten problem.

Zapraszam do korzystania z nowej ulepszonej mapy pod tym adresem - http://miejsca.moto-opinie.info oraz do dołączania do najlepszej motocyklowej grupy na Facebooku :) https://www.facebook.com/groups/trasymotocyklowe/

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)