Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Odświeżona Yamaha MT-07 na 2017 rok: Nowy reflektor w stylu MT-10

Wysłany 05 wrzesień 2016 12:09 przez Komentarze: 0

Yamaha przygotowuje się do odświeżenia wyglądu swojego wielkiego hitu - modelu MT-07. W sieci pojawiły się  rysunki techniczne, które opublikowali Japończycy - przedstawiają one Yamahę MT-07 z zupełnie nowym przednim reflektorem.

Nowy reflektor to chęć ujednolicenia wyglądu całej rodziny MT - po premierze MT-10 było raczej oczywiste, że także inne modele z rodziny MT otrzymają podobny design. Na rysunku widać cztery reflektory LED o dużej mocy, które zastąpią tradycyjną pojedynczą lampe znaną z MT-07. Kolejna ciekawostka to brak na rysunku przednich kierunkowskazów - prawdopodobnie Yamaha zdecyduje się na zintegrowanie ich w przedniej lampie lub to nostalgia za starymi czasami, gdy zmianę kierunku jazdy pokazywało się wystawiając ręke w prawo lub lewo ;) Czekamy na pierwsze rendery lub zdjęcia, które jednoznacznie dadzą odpowiedź czy odświeżony wygląd wyjdzie motocyklowi na dobre.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)