Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Ninja R2 - Turbodoładowana 600tka coraz bliżej. Jest na to dowód

Wysłany 21 wrzesień 2016 21:09 przez Komentarze: 1

Na temat turbodoładowanej 600tki od Kawasaki pisaliśmy już kilkakrotnie, ale jeszcze nigdy dowody na jej istnienie nie były tak namacalne jak teraz i nie pochodziły z oficjalnych źródeł. Aż do teraz!

Rysunek techniczny, który zdradza jak będzie wyglądała turbodoładowana 600tka pochodzi z działu prawnego japońskiej fabryki i został użyty do rejestracji wszystkich nowych elementów motocykla. Nowy model jest określany przez fabrykę jako R2 i prawdopodobnie z taką nazwą handlową będziemy mieli do czynienia. Kawasaki R2 jest mniejsze, bardziej przyjazne dla jeźdzca i co najważniejsze wyposażone w kompresor, który zrobił furorę i sprawił, że wielu motocyklistom po nocach śni się model H2. 

Jak widać na schemacie kanały dolotowe powietrza poprowadzone są pod bakiem motocykla, a sam kompresor umiejscowiony jest za silnikiem. Ze schamatu możemy także dowiedzieć się, że w przeciwieństwie do większego brata  wydech w został poprowadzony pod siedzeniem. Motocykl otrzyma także mniej masywny wahacz oraz zawieszenie pochodzące prawdopodobnie z obecnej Ninjy ZX-6R.


opeth
przecież to zx6 2005-2006 r :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)