Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Bridgestone T30 - opona zatwierdzona przez Rossiego

Wysłany 14 styczeń 2013 14:01 przez Komentarze: 0

Bridgestone T30 to oznaczenie nowej opony sportowo-turystycznej, która zastąpić ma model BT-023. Firma korzystając ze współpracy z Valentino Rossim postanowił wykorzystać jego osobe do nakręcenia klipu reklamowego nowej opony. Jak widać w przypadku kolejnego modelu opony firma odchodzi od stosowania starego oznaczenia opon zastępując je bardziej przejrzystym - mamy więc opony z serii R10, S20, T30 :)

Nowa T-30 według zapewnień producenta ma oferować dłuższe przebiegu i jeszcze większy pierwiastek sportu niż w dotychczasowej BT-023 zachowując jednocześnie bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni. Jak będzie z nową oponą Bridgestona okaże się wkrótce :) Mamy nadzieje, że podzielicie się swoją opinią na temat opon w serwisie moto opinie :)
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)