Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW Street Air - Pierwsza tekstylna kurtka z poduszką powietrzną od BMW

Wysłany 28 wrzesień 2016 15:09 przez Komentarze: 1

Producenci odzieży motocyklowej coraz chętniej spoglądają w kierunku technologii poduszek powietrznych, które są już powszechnie stosowane np. w MotoGP. Pierwszą tekstylną kurtke z poduszką powietrzną przedstawiła firma BMW.  

Model BMW Street Air to typowa turystyczna kurtka turystyczna z membraną wodoodporną - to co ją wyróżnia to właśnie system Tech-Air opracowany przez firmę Alpinestars. Kurtka nie wymaga żadnego połączenia z czujnikami motocykla - wykorzystuje własne czujniki, które natychmiast wykrywają zderzenie i dają sygnał do napompowania poduszek chroniących nerki, piersi oraz ramiona, czyli najbardziej narażone obszary naszego ciała. Czas napełniania poduszek wynosi w tym przypadku zaledwie 25ms.Kurtka dostępna będzie w dwóch wersjach - czarnej oraz czarno-szarej. Niestety nie znamy jeszcze ceny.


twój nick
Poprawcie te 25mm na 25ms :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)