Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto Opinie na Windows Phone już do pobrania

Wysłany 03 maj 2014 17:05 przez Komentarze: 2

Motocyklowa aplikacja mobilna dla Windows Phone - Moto-Opinie

Miesiąc temu pojawiła się aplikacja Moto-Opinie na Androida- od tego czasu została zainstalowana na ponad 0,5 tysiącu telefonów z Androidem, za co serdecznie wszystkim dziękujemy. 

Cieszy nas także wysoka średnia w google play - 4,55 na podstawie 44 głosów(33 to najwyższa ocena 5), a także bardzo pozytywne komentarze takie jak ten:

Świetna aplikacja, wszystko w jednym miejscu, ciekawe trasy, opinie o sprzęcie, wszystko czego potrzeba motocykliscie. Dzięki tej aplikacji, jadąc w trasę, można sobie ją urozmaicić odwiedzając miejsca, o których istnieniu normalnie nie mieliśmy pojęcia.

Sporo ludzi wysyłało także emaile kiedy aplikacja pojawi się na Windows Phone i Iphona. Jak wiadomo wszystko wymaga czasu, ale życzenie spełniamy :) Aplikacja motocyklowa Moto Opinie na Windows Phone jest już do pobrania. Musicie tylko wejść na telefonie pod adres http://www.moto-opinie.info/wp_install.php lub zeskanować poniższy kod QR :)Zapraszam do pobierania i dzielenia się opiniami :) Aplikacja na iphone także się pojawi, nie obiecuje kiedy, ale na pewno nie będzie to odległa przyszłość :)


Andrew
Aplikacja będzie w marketplace? Mam zablokowany telefon i nie mogę instalować aplikacji z plików :/

Drzewo
Niestety, trzeba użyć zewnętrznych narzędzi aby zainstalować aplikacje na windows phone. Domyślnie microsoft zablkował instalacje z plików xap


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)