Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

AGV Corsa Turtle Replica - replika kasku Rossiego trafia do sprzedaży

Wysłany 15 maj 2014 11:05 przez Komentarze: 0

AGV Corsa

Oto gratka dla fanów Valentino Rossi  - AGV wprowadza do sprzedaży replikę kasku AGV Corsa w malowaniu Tartaruga, czyli po włosku żółw. Rossi pojawił się w tym kasku w 2013 roku podczas rundy MotoGP w Mugello. 

Kask AGV Corsa zdobył najwyższą ocene bezpieczeństwa w teście SHARP - 5 gwiazdek. Skorupa SSL (Super Super Light) wykonana jest z kompozytu, carbonu i aramidu. Kask dostępny jest w 4 rozmiarach skorupy zewnętrznej i posiada powiększone o 15% pole widzenia w stosunku do modelu GP-Tech, którego jest następcą. Poza tym mamy zintegrowany w skorupie system wentylacyjny IVS - Integrated Ventilation System i co oczywiste zapięcie typu DD.

AGV ustaliło cene kasku AGV Corsa Turtle Replica na $899.95. Musicie się spieszczyć, bo w pod sklepami ustawiają się już kolejki ;)AGV Corsa Turtle ReplicaNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)