Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ducati Multistrada D|Air - efekt współpracy Dainese i Ducati

Wysłany 25 maj 2014 10:05 przez Komentarze: 0

Ducati Multistrada D|Air

Dzięki współpracy Ducati i Dainese powstał Ducati Multistrada 1200 S Touring D|air - jest to pierwszy motocykl w pełni zintegrowany z odzieżą Dainese wyposażoną w system poduszek powietrznych D|Air.

Największą zaletą w porónaniu do kurtki z samodzielnym sensorem ma być znacznie szybszy czas reakcji - samodzielna kurtka z poduszką powinna otworzyć się do 80ms aby była bezpieczna, ale dzięki zastosowaniu sensorów w motocyklu czas ten ma skrócić się do 45 ms. Komunikacja motocykla z kurtką odbywa się bezprzewodowo.

Na kokpicie Multistrady D|Air pojawi się także dodatkowa kontrolka informująca o gotowości systemu. Rozwiązanie to chroni nie tylko kierowcę, ale także pasażera - oczywiście jeśli ten również posiada kurtke współpracującą z nowym systemem.

Ducati Multistrada z systemem D|Air w Europie dostępny jest od Maja 2014. Oto film promocyjny nowego rozwiązania.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)