Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ciekawe miejsca i trasy motocyklowe - możecie je już sami dodawać :)

Wysłany 29 maj 2014 09:05 przez Komentarze: 1


Baza ciekawych miejsc i tras motocyklowych, którą uruchomiliśmy w serwisie liczy sobie już prawie 750 pozycji. W dniu dzisiejszym dodałem możliwość samodzielnego dodawania ciekawych miejsc na mape. Już nie musicie wysyłać maili, wystarczy skorzystać z prostego formularza dodawania miejsca. Mam nadzieje że to zachęci Was do dzielenia się kolejnymi ciekawymi miejscami na mapie.

Poniżej wstawiam krótką instrukcje jak dodawać swoje własny punkty na mapie na przykładzie zamku w Malborku. 

1. Wchodzimy do działu http://miejsca.moto-opinie.info/ i klikamy w widoczny tam przycisk Dodaj Nowe Miejsce. Pojawi się takie okno, w którym na początku wpisać możemy nazwę miejsca - np. Zamek w Malborku :)2. Do dodania punktu potrzebna jest jego lokalizacja GPS. W tym celu skorzystamy ze strony http://maps.google.pl - po wejściu na stronę szukamy na mapie naszego zamku i przybliżamy mape tak aby było widać nasz obiekt. Możemy użyć widoku satelitarnego aby go dokładniej zklokalizować.Po zlokalizowaniu obiektu klikamy w niego prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcje - Co tu jest, a w lewym górnym rogu zobaczymy informacje o obiekcie i jego współrzędne. Mamy już współrzędne - 54.039417, 19.027525 - możemy je kliknąć, a wtedy pojawią się one w polu wyszukiwania skąd można je bardzo łatwo skopiować(Ctrl+C). 3.) Gdy mamy już wszystko współrzędne skopiowane do schowka możemy uzupełnić wymagane pola w pierwszym okienku. Określamy jeszcze województwo(jeśli obiekt jest w Polsce), możemy dodać także własny opis miejsca. Po kliknięciu "Dodaj" obiekt pojawi się na mapie i po wejśćiu na jego stronę będzie można dodawać zdjęcia.Myśle że jest to na tyle proste, że każdy powinien sobie poradzić. Zachęcam do dzielenia się ciekawymi miejscami i trasami motocyklowymi. :)


A jak dodać trasę?
Napiszcie jeszcze jak dodawać trasę, chyba że gdzieś to jest podane ale nie widzę.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)