Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Otwarcie sezonu motocyklowego 2013 w Częstochowie

Wysłany 18 marzec 2013 13:03 przez Komentarze: 8

    Rozpoczęcie sezonu Częstochowa 2013

Klub motocyklowy Jura Riders wraz ze stowarzyszeniem "Motocyklowy zjazd gwieździsty" zapraszają na coroczne otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze, które odbędzie się 20 i 21.04.2013. Otwarcie sezonu będzie połączone z akcją Motoserce, więc będzie można wspomóc szlachetny cel oddawania krwii osobom poszkodowanym w wypadkach motocyklowych, ale nie tylko.

Poświęcenie motocykli na Jasnogórskich Błoniach odbędzie się w niedzielę o godz. 12.oo, 21 kwietnia 2013r. Po więcej informacji na temat rozpoczęcia sezonu motocyklowego 2013 w Częstochowie zapraszamy do źródła,  a więc na strony klubu motocyklowego Jura Riders oraz stowarzyszenia Motocyklowy Zjazd Gwieździsty.Piotrek
A ja gdzieś czytałem że rozpoczęcie sezonu w częstochowie zostało przeniesione na 14-stego? Ktoś coś wie na ten temat?

A.
Nic nie zostało przełożone. Rozpoczęcie sezonu w częstochowie jest jak zawsze w 3 tydzień kwietnia, a prędzej swoją impreze organizuje radio maryja i ich sługusy. Dla przypomnienia dodam, że to Ci sami którzy zniszczyli impreze rok temu robiąc sobie polityke zamiast odprawić mszę za motocyklistów! Celowo próbują wprowadzać w błąd, że niby jest coś przełożone, a to nieprawda. Wszyscy normalni motocykliści, którzy mają w D*** ich polityke spotykają się 21.

SpeedMaster
Jakoś nigdy nie lubiałem tego typu spędów. To już lepiej polecieć sobie gdzieś w góry :)

noe-n
... tym razem powinno sie udac . nauczeni poprzednim rokiem organizatorzy Rozpoczęcia Sezonu Motorowego w tym roku maja na papierze od " ciemnych braci" obietnice odprawienia mszy za Nas ... 20-21B.04.2013 to data rozpoczecia , parada tym razem z Olsztyna pod zamkiem. ... zagra dla nas LOMBARD... beda zabawy i atrakcje dla kazdego. pozdrawiam i zapraszam.!!!

Miki
No i bardzo dobrze. Ja też jade 21 jak i większość moich znajomych :)

Pastor Jones
Polecam przeczytać ten artykuł http://czestochowa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1798398,czestochowa-zlot-i-zjazd-gwiazdzisty-dwa-otwarcia,4929046,id,t,zid.html Wyjaśnia skąd się wzięły dwa terminy i jaka jest różnica. Ja osobiście jade 21 z prostego powodu - nienawidze ludzi, którzy narzucają innym swoją własną jedyną wizje zlotu. Dosłownie jakbym oglądał prezesa Kaczyńskiego, który wie kto jest prawdziwym Polakiem, a kto nie. Pozdrawiam wszystkich, którzy jadą 14 jak i 21 :)

Sebek
W tamtym roku byłem pierawszy i ostatni raz na rozpoczęciu sezonu w Częstochowie. Motocykliści zostali potraktowani niepoważnie, a zamiast mszy w naszej intencji były jakieś smoleńskie brednie. Jak widać szopka trwa nadal, tylko tym razem beze mnie.

kaj
A w tym roku było świetnie :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)