Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto Opinie 1.4. Aplikacja motocyklowa na Androida w nowej odsłonie

Wysłany 04 czerwiec 2014 13:06 przez Komentarze: 0

Oto przed Wami kolejna odsłona aplikacji motocyklowej na androida - Moto Opinie 1.4. Interfejs został zupełnie przebudowany, dzięki temu po wejściu od razu mamy dostęp do wszystkich ciekawych informacji w wygodnych w obsłudze zakładkach.

Nowa wersja aplikacji to nie tylko zmiana interfejsu, ale także nowa zakładka zloty i wydarzenia motocyklowe. Dzięki niej będziecie wiedzieć jakie wydarzenia i imprezy motocyklowe czekają Was w poszczególnych miesiącach w roku. Po wejściu w zlot lub wydarzenia można dzielić się wrażeniami.

Apliakcja jest już dostępna w Google Play po wpisaniu moto opinie - można ją także pobrać skanując kod QR powyżej. Oto kilka zrzutów ekranów z nowej wersji aplikacji.

Aplikacja motocyklowa na Androida
Lista zlotów motocyklowych. Po kliknięciu w lewym rogu otwiera nam się lista miesięcy, po wybraniu konkretnego miesiąca wchodzimy w zloty i wydarzenia odbywające się tylko w tym miesiącu.


Tak właśnie to wygląda :)


Najciekawsze miejsca i trasy motocyklowe w naszej okolicy. Widzimy także odległość miejsca w lini prostej od naszej lokalizacji.


Wszystkie miejsca są poukładane według odległości, więc możecie wybrać się na dłuższą lub krótszą przejażdżke na moto.
Aplikacja moto opinie na androida daje też opcje przeglądania aktualności motocyklowych. Wszystkie informacje są dostępne na pierwszej zakładce od razu po włączeniu aplikacji.A oto zakładka opinie - tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o kaskach, ubraniach motocyklowych czy samych motocyklach :) 

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)