Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda CBR 300R - nowość hondy na 2015 rok

Wysłany 09 czerwiec 2014 12:06 przez Komentarze: 0

Honda CBR 300R

Honda CBR 300R to nowy model Hondy, który będzie konkurował z Kawasaki Ninja 300 oraz Yamahą R3, która mimo że jeszcze nie doczekała się zapowiedzi to jej premiera jest tylko kwestią czasu.

Nie wiadomo jeszcze czy CBR 300R zastąpi nieco mniejszą CBR 250R, jednak jeśli chodzi o konstrukcje i sam silnik są to motocykle niemal bliźniacze i różnią się głównie pojemnością skokową i długością skoku tłoka. Silnik w małej cebrze to chłodzony cieczą jednocylindrowiec wyposażony we wtrysk paliwa. Ma on generować 30KM mocy i moment obrotowy 271Nm. 

Nowa CBR 300R będzie dostępna na wszystkich światowych rynkach, ale pierwsze modele trafią do USA w cenie 4,4 tys. dolarów. Wersja wyposażona w ABS będzie droższa o ok. 500 dolarów, a sam motocykl do pierwszych salonów powinien trafić pod koniec tego roku.

Oto kilka zdjęć CBR 300RNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)