Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Dolnośląskie - policjant mierzy z broni do motocyklisty, aby go zatrzymać

Wysłany 09 czerwiec 2014 21:06 przez Komentarze: 9

Po obejrzeniu tego filmu z województwa Dolnośląskiego ciężko mi to skomentować. Motocykliści na sportach jadą dość szybko, w pogoni za nimi rusza policyjny nieoznakowany radiowóz i zatrzymuje pierwszego z nich. Jednak to co się dzieje potem jest dla mnie zupełnie niezrozumiałem - policjant celuje do motocyklisty z broni palnej zakładając z góry że ten się nie zatrzyma. Co sądzicie o tej sytuacji?


Paweł
U mnie wyświetla że film jest prywatny.

X.
Film jest też tutaj: http://www.autokrata.pl/wideo/policja-zatrzymala-motocyklistow-wyciagneli-bron_a21098

Paszczur
Za takie coś powinni dać mu nagane albo wywalić z roboty - broń to nie zabawka. Chyba za niedługo będą celować do przechodniów przekraczających ulice w niewłaściwym miejscu.

Mario
Gliniarz jakiś psychol. Skąd takich biorą? Ciekawe czy pajac strzelałby, gdyby motocyklista się nie zatrzymał??? Idiotyzm full wypas.

Olaf
LUDZIE!!! Przeprasza, a przed samym finałem oglądaliście cały film? Przecież ci półmózgi na moto, spowodowali tyle zagrożenia dla innych, że powinni być właściwie zamknięcie od ręki w jakimś psychiatryku. A jest nagły szum, że policjant skorzystał ze swojego prawa przymusu bezpośredniego. Gdyby nie klamka ten w kasku mógłby pomyśleć "Jeb..ać glinę, jestem szybszy" i zacząć uciekać. A tak...w portkach zrobiło się ciepło i zjechał na chodnik. I żeby tylko uściślić- też jestem kierowcą. Jeżdżę puszką (mam focusika 1.6), latam moto (mam kawę ER-5) a zdarzało się że i ciężarówką się jeździło zarobkowo na wyspach w Londynie. Na wszystkie 3 sprzęty mam prawko, więc uważam, że mam prawo wypowiedzieć się w tej kwestii nie z punktu widzenia filozofa tylko praktyka. Z Bogiem Ludu, któremu w żaden sposób nie dogodzisz. Kibole rozp..lają stadion no to płaczemy, że policja CIPY. Jak zatrzymują pojeb...ców z klamką w ręku, żeby nie zaczął uciekać i szkód nie narobił, to mówimy Polish Psycho. NO PARANOJA!!!!

Bigowie
Wczoraj od Warty do Sieradza. Warta 50km/h za mną radiowóz, zwolniłem do 30tu jechali za mną tak przez całą Warte.... Koniec terenu zabudowanego, bugpolicjant wcisnął pedał gazu, wyprzedził i tak już 90 do 110 jechałem za nim, mijają po drodze parę miejscowości, do tego busem bug nie mieścił się na łukach i ciął każdą podwójną ciągłą. Można?! można, tylko trzeba mieć na to psią licencję.

Karol
Ludzie nie bądzcie hipokrytami. Oczywiście gość z filmu to debil, ale czepianie się że policja łamie przepisy to dziecinada. Nie raz na ich oczach przekraczałem podwójne ciągłe, albo mijałem przy dużych prędkościach - nigdy mnie nie gonili na moto. Co innego puszka, ale tam kroją każdego i nie ma gadki.

Greg92PL
Obejrzałem CAŁY filmik i nie widzę,żeby mierzył z pistoletu do motocykla,a jedynie TRZYMA PISTOLET SKIEROWANY LUFĄ W ASFALT........ Nie wiadomo,jak zatrzymali drugiego motocyklistę. Równie dobrze mógł broń w kaburze poprawiać lub wyjąć "na pokaz" Wielka mi afera...

Arek
Koniec służby do przestępcy się boi a do motocyklisty śmiech na sali powinni go publicznie pokazać


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)