Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Harley-Davidson Livewire - elektryczny motocykl od Harleya!

Wysłany 20 czerwiec 2014 14:06 przez Komentarze: 0

Elektryczny motocykl Harleya po raz pierwszy został uchwycony podczas kręcenia najnowszego filmu z serii Avengers, jednak w filmach występują często dziwne projekty, który nigdy nie trafiają do salonów. Wydaje się jednak że zupełnie inna historia czeka Harleya-Davidsona Livewire.

Motocykl ten już został już oficjalnie zapowiedziany przez firme, jednak nie zostanie on od razu wprowadzony do produkcji seryjnej. Wyprodukowane pierwsze egzemplarze mają zostać udostępnione salonom i oddane do testów użytkownikom - najpierw w USA, a później w Europie w 2015 roku. Dopiero po zapoznaniu się z opiniami motocyklistów Harley dokona ewentualnych poprawek i wprowadzi motocykl do salonów.

Dane techniczne nie są jeszcze znane i mogą się zmienić do czasu oficjalnej prezentacji, jednak serwis visordown.com pisze o o trójfazowym silniku indukcyjnym o mocy 74KM i momencie obrotowym ok. 80Nm, co pozwoli na przyspieszenie do 100km/h w mniej niż 4s. Akumulator ma mieć zasięg do 80km.

Harley udostępnił także klip promocyjny nowego modelu

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)