Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yuasa GYS. Najlepsze akumulatory motocyklowe na rynku?

Wysłany 15 lipiec 2014 11:07 przez Komentarze: 1

Firma Yuasa dobrze znana wszystkim z produkcji akumulatorów motocyklowych wprowadzi wkrótce do oferty nową linie akumulatorów oznaczoną GYZ. Akumulatory z tej serii będą krokiem w przód względem poprzedniej generacji AGM.

Flagowa Yuasa GYZ32HL z prądem rozruchowym 500 CCA i pojemnością 32 AH jest wg. firmy Yuasa najlepszym i najwydajniejszym akumulatorem motocyklowym na rynku. W porównaniu do akumulatorów AGM o takiej samej wielkości, baterie GYZ  będą oferowały znacznie zwiększoną moc i większą trwałość. 

Wszystkie  Yuasy z serii GYZ będą miały także większą ilość materiału aktywnego, a elektrody z mosiądzu zapewniają o 50% lepszą przewodność od stali nierdzewnej. Dzięki temu wydajność ma być wystarczająca aby sprostać rozruchowi nawet największych motocykli z silnikami Twin i V-Twin oraz coraz chętniej montowanym w motocyklach dodatkom jak GPSy, podgrzewane manetki itd.

Czy faktycznie będzie to najlepszy akumulator motocyklowy na rynku? To się okaże po premierze i pierwszych opiniach. Na papierze wygląda naprawde dobrze.Piotruś
32Ah :O Jakaś masakra. Ja mam w swoim motocyklu 6Ah.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)