Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Wielka akcja serwisowa. Ponad 66.000 Harleyów trafi na przegląd układu hamulcowego

Wysłany 15 lipiec 2014 17:07 przez Komentarze: 0

Bardzo zła wiadomość dla właścicieli motocykli Harley-Davidson Touring i CVO Touring. Aż 66.000 maszyn będzie musiało przejść przegląd przewodów hamulcowych po tym jak wykryto groźną usterke układu hamulcowego.

W wyniku złego umiejscowienia przewodów hamulcowych podczas normalnej jazdy może nastąpić ich ściśnięcie, w konsekwencji może to doprowadzić do zablokowania przedniego koła. Jak groźna to sytuacja nie trzeba nikomu tłumaczyć, wystarczy wspomnieć że w USA miało już miejsce 5(na szczęście niegroźnych) wypadków z tego powodu.

Harley wzywa na przegląd wszystkie modele FLHTK, FLHTKSE, FLHTKSHRINE, FLHTCU, FLHTCUTC, FLHTP, FLHX, FLHXS, FLHXSHRINE, FLHR, FLHRC, FLHP i FLHRSE produkowane między 1-szym lipca 2013 i 7-mym maja 2014. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)