Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Karta motocyklisty na stacjach Lotos. Program lojalnościowy dla motocyklistów

Wysłany 18 lipiec 2014 11:07 przez Komentarze: 0

Karta Lotos Navigator

Grupa Lotos wprowadza program lojalnościowy dla motocyklistów. Dzięki karcie Lotos Navigator każdy motocyklista, który będzie tankował na stacjach tego koncernu może liczyć na specjalne korzyści.

Za każde tankowanie korzystający z karty otrzyma podwójne punkty w programie lojalnościowym Navigator, które może zamieniać na rabaty na paliwo( do 20 litrów w okresie do 30.09.2014), przekąski ze stacji(hotdog, kawa itd). 

Dodatkowo po zatankowaniu 10 L paliwa motocyklista otrzyma husteczkę do czyszczenia kasku. Punkty z programu można wymieniać również na różne nagrody takie jak kultywator do gleby czy siekiera - katalog nagród dostępny na stronie https://lotosnavigator.pl/nagrody.  

Więcej szczegółów na temat programu oraz lista stacji biorących udział w programie na stronie: https://lotosnavigator.pl/karta_motocyklistyNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)