Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW S1000RR HP4 z nowym systemem ABS Pro działającym w zakrętach

Wysłany 22 lipiec 2014 08:07 przez Komentarze: 0

BMW S1000RR HP4 ABS Pro

Firma BMW wprowadza do modelu S100RR HP4 nowy ulepszony system ABS Pro, który wspomaga motocykliste także podczas hamowania w zakrętach.

Nie jest to zupełnie innowacyjne rozwiązanie, bowiem wcześniej podobny system zaprezentował już KTM w modelu 1190R Adventure - tam nazywa się to Motorcycle Stability Control (MSC), jednak zasada działania zarówno MSC jak i ABS Pro jest taka sama.System ABS Pro analizuje na bieżąco dane z czujników takich jak kąt pochylenia motocykla, DTC (Dynamicznej kontroli trakcji) oraz DDC (Dynamicznego tłumienia zawieszenia) i na tej podstawie dobiera siłe hamowania. Dzięki temu zapobiega nie tylko uślizgowi koła, ale także prostowaniu się motocykla podczas hamowania w zakrętach.Dla tych, którzy będą chcieli wspomóc się systemem aby uzyskać lepsze czasy na torze jest zła wiadomość - system będzie można włączyć jedynie w trybach drogowych, czyli Sport i Rain. W trybie Slick i Race system nie będzie działał.

ABS Pro w BMW HP4 będzie dostępny od październiku tego roku. Ceny ustalona została na 380 Euro.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)