Mamy już 12861 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

CycleAT - Sensor monitorujący ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym

Wysłany 29 lipiec 2014 10:07 przez Komentarze: 0


Ciśnienie w oponach to bardzo istotna sprawa - nieodpowiednia wartość ciśnienia może doprowadzić do uślizgów opony i zmniejszenia przyczepności, a także skrócić jej żywotność. Uniwersalne urządzenie do monitorowania ciśnienia w oponach może więc okazać się bardzo pomocne. 

Firma RDV Labs opracowała specjalny sensor CycleAT dla motocyklistów i rowerzystów, który pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym ciśnienia w oponach. Urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth, dzięki czemu pozwala na wyświetlanie ciśnienia i temperatury na ekranie smartfonu. Montaż urządzenia jest niezwykle prosty - wystarczy przykręcić do wentyla i włączyć aplikacje w swoim smartfonie. O tym czy projekt CycleAT się powiedzie zależy od zaangażowania motocyklistów, ponieważ pieniądze na projekt zbierane są przez portal Kickstarter do 20 września. Firma musi uzbierać 80.000 dolarów, obecnie uzbierana kwota wynosi 19.000, jednak jest jeszcze sporo czasu.Obecnie aplikacja do kontroli ciśnienia jest dostępna jedynie dla systemu iOS, ale oczywiście pojawi się także wersja dla Androida pod warunkiem uzbierania przez RDV Labs odpowiedniej kwoty.

Strona projektu na kickstarterze: https://www.kickstarter.com/projects/rdv-labs/cycleat-the-tire-sensor-for-bicycles-and-motorcyclNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)