Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Dainese Manis - Ochraniacz pleców inspirowany naturą

Wysłany 30 lipiec 2014 16:07 przez Komentarze: 0

Dainese Manis Ochraniacz pleców żółw

Dainese wprowadza do oferty nowy ochraniacz pleców o nazwie Manis, który dzięki innowacyjnej konstrukcji ma wyznaczać nowe standardy ergonomiczne i dostosować się do różnych pozycji kręgosłupa.

Nazwa ochraniacza i sama jego budowa została zainspirowana pewnym ssakiem żyjącym w Azjii Południowo-Wschodniej - Pangolinem pięciopalczastym(Manis pentadactyla), który na ciele posiada wiele łusek umieszczonych tak, że są nie krępują one jego ruchów, ale  także są na tyle twarde że chronią go przed naturalnymi drapieżnikami.Inżynierowie D-TEC ® opracowali takie rozwiązanie, aby umożliwić swobody ruch poszczególnych elementów protektora w różnych kierunkach. Poprzeczne przeguby silikonowe, które umieszczone są nie w środku, lecz po bokach dają dużą elastyczność i wytrzymałość.Dzięki nakładającym się na siebie elemntom protektora złączonym przegubem silikonowym Manis może rozciągnąć się przy nachyleniu do 8%, a także wyginać się w kierunku poprzecznym do 25°. Manis ma też liczne perforacje, aby umożliwić lepszy przepływ powietrza i komfort termiczny motocyklisty.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)