Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Białe linie i pasy na drodze - dlaczego motocykliści powinni szczególnie na nie uważać

Wysłany 04 sierpień 2014 11:08 przez Komentarze: 0

To że namalowane na drodze linie oddzielające pasy i wszelkie inne znaki poziome są bardzo niebezpieczne wie większość motocyklistów, ale jeśli dopiero zaczynacie jazdę na moto - powinniście sobie to to bardzo dobrze zapamiętać, aby nie powtórzyć błędu motocyklisty z tego filmu.

Kierwca BMW S1000RR nagrał wydarzenie z kilku różnych ujęć, widać dokładnie moment w którym przekracza linie oddzielającą pasy - opona w tym momencie uślizguje się. Na szczęście lądowanie nie było twarde i kierwca jest cały oraz może wyciągnąć wnioski z tej sytuacji. 

Jak widać najechanie na pasy w dużym złożeniu nie jest najlepszym pomysłem - nawet jeśli jest sucho. W deszczu są one jeszcze bardziej niebezpieczne i śliskie, a oto inny dowód z Mulholland Drive - tym razem połączenie pasów i mokrej nawierzchni.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)