Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

KTM RC8 zostanie wycofany z produkcji w ciągu 3 lat

Wysłany 06 sierpień 2014 16:08 przez Komentarze: 1

KTM RC8

KTM zamierza zakończyć produkcję sportowego modelu RC8 w ciągu 3 lat. Informacje tą potwierdził CEO KTM - Stefan Pierer. Mimo że dokładna data nie padła, to eksperci rynku przewidują że RC8 zniknie z lini produkcyjnych nawet wcześniej, ponieważ motocykl nie sprzedaje się tak dobrze jakby życzyła sobie tego firma KTM.

Pomimo rezygnacji z RC8 KTM nie zamierza całkowicie rezygnować z mocnych sportowych motocykli- firma planuje bowiem zadebiutować w 2017 roku w MotoGP przedstawiając nowy motocykl z silnikiem V4. Będzie on nosił oznaczenie RC16 i zostanie zaprezentowany już pod koniec 2015 roku. W następnym roku będzie ulepszany, a na torach wyścigowych w królewskiej klasie zadebiutować ma w 2017 roku.

Co ciekawe RC16 będzie także sprzedawany klientom indywidualnym, jednak w bardzo ograniczonej ilości - ok. 100 sztuk rocznie w odpowiednio wysokiej cenie szacowanej na 150 do 200 tys. Euro. 


X.
Nie dziwi mnie to. Przy tej mocy i silniku V w zakrętach nie da się jeździć dlatego szykują maszyne z silnikiem V4.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)