Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki GSR/GSX-S 1000 uchwycony na pierwszych zdjęciach

Wysłany 12 sierpień 2014 11:08 przez Komentarze: 1

Suzuki GSX-S/GSR 1000
Nideawno pisaliśmy że Suzuki przygotowuje nowego litrowego nakeda na bazie silnika z GSX-Ra 1000 i nie myliliśmy się o czym świadczą pierwsze zdjęcia motocykla, które przeciekły do sieci. 

Zostały one wykonane przez dziennikarza motoryzacyjnego i jak widać są dobrej jaości oraz potwierdzają wcześniejsze doniesienia że motocykl będzie napędzany silnikiem z GSX-Ra 1000, a także będzie dzielił tą samą rame. 

Prawdopodobnie zawieszenie również będzie zapożyczone ze sportowego modelu Suzuki, a za hamulce odpowiadać będą 3-tłokowe zaciski firmy Brembo. W motocyklu powinniśmy zobaczyć także kontrolę trakcji zastosowaną w V-Stromie 2014.  Motocykl na zdjęciu ma naklejkę GSX-S 1000 co zaprzecza wcześniejszym doniesieniom że miałby zasilić linię GSRów. Możliwe jest również to że na niektórych rynkach będzie miał nazwę GSX-S 1000, a na innych GSR1000. Premiery nowego nakeda Suzuki spodziewamy się na targach Intermot we Wrześniu tego roku lub podczas targów EICMA w listopadzie. Czekamy z niecierpliwością na nowe informacje o GSX-S 1000 i będziemy was na bieżąco informować.wypas
Niebieskie malowanie brzydkie, ale w czarnym będzie o 200% ładniejszy. Przednia lampa mocno przypomina lampe z horneta - wg. mnie motocykl to będzie przebój - widać że jest bardzo mały i zwinny jak 600tka, a z dół powinien mieć lepszy niż gixxer 1000, a to znaczy że na koło chyba pójdzie z 4-ki bez sprzęgła :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)