Mamy już 10086 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Miniaturki na mapie i noclegi przyjazne motocyklistom - dwie nowe funkcje w dziale ciekawe miejsca i trasy

Wysłany 18 sierpień 2014 19:08 przez Komentarze: 0

Dziś dział ciekawe miejsca i trasy motocyklowe w naszym serwisie wzbogacił się o dwie nowe funkcje - po kliknięciu w miejsce na mapie pojawi się jego mianiaturka - pozwoli to na szybsze znajdywanie miejsc, które nas zainteresują. Drugą funkcją są noclegi przyjazne motocyklistom. Niektórzy prosili mnie o to już jakiś czas temu, ale chyba lepiej później niż wcale :)

Udostępniłem więc formularz podobny do tego służącego dodawnaiu miejsc - możecie tam  dodawać sprawdzone i przyjazne motocyklistom miejsca do nocowania - hotele, motele, pola namiotowe itd. Po dodaniu nie są one wyświetlane bezpośrednio na mapie, ale po wejściu w dane miejsce - np. Port w Gdańsku zobaczymy po prawej stronie listę noclegów, które są oddalone do 60 km od tego miejsca. 

Przy każdym miejscu podana jest odległość od danej lokalizacji, więc nie będzie problemu ze znalezieniem tego najbliższego :) Wkrótce zostaną także wprowadzone opinie na temat dodawanych noclegów, ale to w przyszłości :)

Tutaj link do działu: Ciekawe miejsca i trasy motocykloweNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)