Mamy już 12562 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

GSX-R1000 World Superbike Replica - Mocno limitowana replika

Wysłany 19 sierpień 2014 16:08 przez Komentarze: 0

Suzuki GSX-R 1000 Voltcom Crescent

Suzuki zapowiedziało wyprodukowanie w tym roku bardzo niewielkiej ilości 25 egzemplarzy GSX-Ra 1000 Voltcom Crescent, który jest repliką maszyn Suzuki ścigających się w WSBK.

Malowanie motocykli będą dokładnie takie same jak te, w których ścigają się motocykliści Suzuki w WSBK - Alex Lowes i Eugene Lavert. Dodatkowo na pokrywie siedzenia pasażera znajdą się podpisy obu motocyklistów Suzuki. Limitowana wesja będzie wyposażona w wydech Yoshimura R77 oraz pokrywę silnika GB Racing.

Motocykl na rynku angielskim został wyceniony na 11,999 Funtów, czyli 2000 Funtów więcej od standardowej wersji. O dostępność modelu trzeba pytać u dealerów Suzuki, jednak pewne jest że motocykl w tym malowaniu sprzeda się jak ciepłe bułeczki.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)