Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW S1000XR. Nowe zdjęcia i nowa nazwa dla sportowego-turystyka BMW

Wysłany 21 sierpień 2014 19:08 przez Komentarze: 0

BMW S1000XR

Nowy turystyczny BMW coraz bliżej, do sieci wyciekły właśnie nowe zdjęcia motocykla, jednak wbrew temu co sugerowały do tej pory serwisy internetowe oraz prasa motocyklowa, nowy turystyczny BMW będzie nosił nazwę S1000XR.

Firma zgłosiła do opatentowania taki znak towarowy w Niemczech i USA, tak więc możemy być na 99% pewni że motocykl ostatecznie pojawi się na rynku jako S1000XR. Został on lekko zamaskowany - ukryto znaczek BMW, jednak fotograf zrobił dobrej jakości zdjęcie pokazujący dokładnie wygląd motocykla.

BMW ma w swojej ofercie duże turystyczne motocykle, jednak ciągle brakowało szybkiego szosowego turystyka, który powalczyłby chociażby z Ducati Multistradą czy FZ1. W S1000XR zobaczymy najpewniej mnóstwo elektronicznych systemów wspomagających kierowce, ale bawarska firma już nas do tego przyzwyczaiła. Spekujacje mówią o kontroli trakcji, elektronicznym zawieszeniu, a także o systemie ABS PRO wspomagającym hamowanie w zakrętach. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)