Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Mocniejsze Suzuki GSX-R 600 i 750 w 2015 roku. Silnik zostaje ten sam

Wysłany 22 sierpień 2014 13:08 przez Komentarze: 0

Suzuki zamierza podnieść moc GSX-Ra 600 i 750 w 2015 roku. Wskazuje na to zgłoszenie nowych norm emisji spalin przez Suzuki do CARB(California Air Resources Board), czyli instytucji zajmującej się emisją spalin i ochroną powietrza.

Producenci, którzy chcą sprzedawać motocykle w stanie California są zobligowani do przekazania nowych dokumentów emisji w przypadku modyfikacji lub wprowadzenia nowych silników. 

Według dokumentu z wynikami pomiarów silnik generuje więcej węglowodorów i tlenku węgla, natomiast obniżono emisję azotu. Dane Engine Family oraz masa nadwozia pozostały bez zmian, tak więc nie będzie nowego silnika, ani większych zmian w nadwoziu. Możliwe że Suzuki lekko "podrasuje" motocykl za pomocą nowych map i odświeży malowania, ale o tym będziem wiedzieć na jesieni. 

Oryginalny dokument CARB można pobrać STĄDNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)