Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Ninja H2. Tajemnicza nowość od Kawasaki zostanie zaprezentowana już za 30 dni!

Wysłany 01 wrzesień 2014 15:09 przez Komentarze: 2

Kawasaki Ninja H2

Już za 30 dni podczas targów Intermot w Kolonii firma z Akashi zaprezentuje nowy przełomowy motocykl - Ninja H2. Kawasaki w notatce prasowej wspomina o uchwyceniu ducha takich modeli jak Mach IV H2 o pojemności 750 cm i Mach IV H1(500cc).

Mach IV H2 osiągał czas 12s na 1/4 mili co jest to naprawde imponującym wynikiem jak na motocykl produkowany w latach 1972-1975. Po tej zapowiedzi i nawiązaniu do takich modeli spodziewamy się premiery prawdziwego potwora, który stanie w szranki z BMW HP4 i nową Yamahą R1 2015. 

Kawasaki urchomiło także serwis internetowy  www.kawasaki-h2.com, w którym obecnie znajdziemy jedynie krótki teaser, jednak już za 30 dni powinniśmy znaleźć dokładne informacje na temat nowej Ninjy H2.

AKTUALIZACJA: Według najnowszych plotek - nowe Kawasaki będzie wyposażone w turbodoładowany silnik! O tym, że firma przedstawiła już taki silnik pisaliśmy w tej wiadomości, więc możliwe że słowo przełomowy będzie oznaczał turbodoładowany :)


A oto co samo Kawasaki napisało na temat nowego modelu H2 oraz zdjęcie modelu Mach IV H2.


Kawasaki Ninja H2

Doskonała wydajność motocykli jest główną częścią oraz cechą DNA Kawasaki rozpoznawalnego na całym świecie. Koncern z Akashi zaprezentuje nowy, przełomowy model na targach motocyklowych „Intermot” które rozpoczynają się w dniu 30 września 2014 w Kolonii. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pomocy ekspertów nie tylko z działu motocyklowego w nowym modelu zastosowane zostaną nowe, przełomowe rozwiązania technologiczne mające na celu zwiększenie wydajności maszyny. Kawasaki spodziewa się dużego zainteresowania nowym projektem który został ochrzczony nazwą “Ninja H2”.

Wykorzystując możliwości oraz moc produkcyjną inżynierów Kawasaki  “Ninja H2” będzie stanowić jednolity stan inżynierii oraz zawierać nowe technologiczne rozwiązania.

Uchwycenie ducha przełomowych modeli Kawasaki takich jak; Mach IV H2 o pojemności 750 cm3, 3-cylindrowy H1 o pojemności 500 cm3 czy 903 cm3 w modelu Z1 SuperFour definiuje możliwości koncernu Kawasaki. Projekt „Ninja H2” jest kolejnym do dodania do całej gamy modeli które są czystym ucieleśnieniem wydajności oraz profesjonalizmu technicznego Kawasaki a zarazem zmieniając motocyklowy świat, na zawsze.

Już teraz zapraszam Państwa na stronę poświęconą przełomowemu modelowi „Ninja H2” pod adresem www.ninja-h2.com gdzie można zobaczyć przedsmak flagowej nowości Kawasaki na sezon 2015.
Zdjęcie Kawasaki Mach IV H2- źródło: Wikipedia

ON
Seryjne turbo byłoby wspaniałe w motocyklu!

Tomi
Gdyby Kawasaki H2 miało instalacje LPG to byłoby dopiero coś :D


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)