Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Wypadek oczami motocyklisty, czyli wymuszenie i świadkowie, którzy kłamią w żywe oczy!

Wysłany 09 wrzesień 2014 12:09 przez Komentarze: 3

Na temat wypadku wideoblogera Casha wspominałem przy okazji ostatniego jego filmu. Na swoim kanale opublikował on film ku przestrodze z tego zdarzenia. Jest on kolejnym dobitnym przykładem na to, że kamera w przypadku powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego motocyklisty.

Nie mówie oczywiście o jakimś przepisie, ale o tym że każdy powinien kupić ją dla swojego dobra, bo jak pokazuje ten przykład - motocyklista jest zawsze winnym. Mimo że Cash wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle, to 7 świadków zdarzenia zeznawało zupełnie inaczej próbując zgonić winę na niego.

Zobaczcie i wyciągnijcie wnioski...


finansowy
Niestety widze tutaj wielki błąd - cash wpadł w panike i od razu położył motocykl na ziemi. Powinien próbować jak najdłużej wytrzymać i wyhamować, a potem odbić w lewo. Przydaje się też odruch trzymania ręki na klaksonie - już kilka razy mi to pomogło jak ślepak chciał się wbić przede mnie.

Stiw
Miałem bardzo podobną sytuację z tym że nie na skrzyżowaniu. Jadąc sobie lewym pasem, wyprzedzałem kilku kilometrową kolumnę puszek którzy stali w korku. W pewnym momencie jedna puszka bez kierunku i ostrzeżenia zaczęła zawracać bo stanie w korku się znudziło.Plus dla Mnie że zdążyłem wyhamować, ale brakowało cm i byłoby wielkie bum. Ale z filmiku nie umniejszając prowadzącemu umiejetności, po prostu spanikował kładac moto a do tego zapier..

Adam
Mam nadzieję że ci świadkowie zostali w jakiś sposób ukarani za fałszywe zeznawanie - będąc na miejscu motocyklisty, postarałbym się o to aby policja ich ukarała.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)