Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Trzy motocykle BMW zostaną zaprezentowane w tym roku. BMW S100RR będzie miał premierę na Intermot 2014

Wysłany 15 wrzesień 2014 17:09 przez Komentarze: 0

Zgodnie z oczekiwaniami BMW wybrał targi Intermot 2014 w Kolonii do zaprezentowania nowego modelu BMW S1000RR. Heiner Faust, szef sprzedaży i marketingu mówi że na targach tych zostaną zaprezentowane 3 nowe modele.

Na pewno zobaczymy tam nowe S1000RR, który raczej nie będzie wprowadzał większych zmian poza kosmetyką - niestety firma BMW dobrze chroni swój motocykl, więc nie wiemy jeszcze zbyt wiele o flagowym sporcie na 2015.

Drugim bardzo oczekiwanym modelem jest oczywiście turystyczny BMW S1000XR. Także w tym przypadku nie ma konkretnych informacji na temat chociażby mocy, jednak widzieliśmy już zdjęcia szpiegowskie, więc wygląd motocykla nie będzie żadnym zaskoczeniem. 

Na temat trzeciej premiery nie wiemy jeszcze nic. Serwisy motoryzacyjne spekulują że będą to motocykle na rynek Azjatycki. Targi Intermot 2014 rozpoczynają się już za 15 dni i będą trwały od 1 do 5 października.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)