Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW S1000RR 2015 - Pierwsze oficjalne informacje od BMW

Wysłany 18 wrzesień 2014 12:09 przez Komentarze: 0

Motocykl BMW S1000RR

Targi motoryzacyjne Intermot 2014 coraz bliżej, dlatego nie dziwi coraz większa liczba informacji na temat premier, które będą tam przedstawione. Firma BMW po raz pierwszy  oficjalnie uchyliła rąbka tajemnicy na temat modelu S100RR na 2015 rok.

Jak wynika z notaki prasowej opublikowanej przez BMW, nowy S100RR będzie oferował zwiększoną moc w stosunku do poprzednika oraz poprawioną geometrie zawieszenia, co ma wpłynąć na jeszcze lepsze prowadzenia się motocykla w zakrętach. 

Ponadto motocykl będzie wyposażony we wprowadzony niedawno do wersji HP4 system ABS wspomagający hamowanie w zakrętach oraz system DDC(Dynamic Dumping Control), który dostosowuje tłumienie zawieszenia do warunków panujących na drodze. Sysytem ten dostępny jest także w S1000RR HP4.

Ponadto na targach Intermot 2014 zobaczymy prawdopodobnie dwa inne modele motocykli BMW.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)