Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

GoPro Hero 4 - Filmy w rozdzielczości 4K i 30kl/s oraz wbudowany wyświetlacz

Wysłany 29 wrzesień 2014 20:09 przez Komentarze: 1

GoPro Hero4
Oficjalna premiera najbardziej oczekiwanych kamer sportowych tego roku - GoPro Hero 4 - odbędzie się 8 października, jednak już dzisiaj wyciekły wszystkie istotne informacje na temat nowych GoPro Hero 4.

Na rynku zadebiutują 3 nowe urządzenia - GoPro Hero 4 Black, GoPro Hero 4 Silver oraz model nazwany GoPro Hero - zastąpi on kamerki z serii white i będzie skierowany dla klientów o nieco mniej zasobnym portfelu.

GoPro Hero 4 Black i Silver


Modele Hero 4 Black oraz Silver wyposażone są w matryce o rozdzielczości 12Mpix oraz ożliwiają nagrywanie filmów o rozdzielczości 4K(3840x2160). Droższa wersja Black będzie oferowała nagrania 4K w trybie 30 kl/s oraz 24kl/s, natomiast Silver tylko 15 i 12,5kl/s - niestety jest to wartość poniżej progu płynności, za którą uznaje się 24kl/s. Obie kamerki mają takżę tryb seryjnego wykonywania zdjęć z szybkością 30zdjęć/s. 

Oprócz filmów 4K zupełną nowością w rodzinie GoPro będzie wbudowany wyświetlacz - będzie go miał model Silver. Na chwile obecną nie wiemy jeszcze jaka będzie jego wielkość. Wszystkie kamerki z nowej serii 4 będą zachowywały kompatybilność z akcesoriami do GoPro 3.

Kamerki oczywiście będą miałby moduły łączności bezprzewodowej WiFi, Bluetooth, uruchamianie nagrywania jednym przyciskiem oraz wodoodporność do 40m dzięki obudowie wodoodpornej. Poprawiono takżę jakość dźwięku i czułość mikrofonu. Obiektyw szerokokątny będzie mógł w trzech trybach: Ultra Wide, Medium oraz Narrow.

Model GoPro Hero4 Black został wyceniony na stronie producenta na €479.99, a Silver na €379.99. 

Więcej informacji i szczegółów na temat tych modeli kamer znajdziecie pod tymi linkami na stronie producenta.

GoPro Hero4 Black 
- GoPro Hero4 Silver

GoPro HeroModel GoPro Hero to najtańszy i zarazem najprostszy model Hero. Jak już mówiliśmy zastąpi on serie White. Pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości FullHD w 30 i 60kl/s. Kamera waży ok 110g, a bateria umożliwi nagrywanie przez 2,5h.

Firma GoPro wypuściła także klip promujący nową serie kamer, który możecie zobaczyć poniżej(również w jakości 4K!)


Bart
Już ostrze sobie na nią zęby :D


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)