Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW R1200R 2015 - Bardziej agresywny wygląd i chłodzenie cieczą

Wysłany 30 wrzesień 2014 18:09 przez Komentarze: 0

BMW R1200R 2015

BMW na rozpoczętych dziś targach Intermot w Kolonii zaprezenotwał nową wersje swojego roadstera R1200R. Motocykl rok będzie prezentował się znacznie agresywniej w stosunku do poprzednika, a silnik typu bokser będzie chłodzony cieczą.

Motocykl wykorzystuje ten sam 125-konny silnik, który napędza BMW R1200GS i R1200RT, oferuje zatem więcej mocy oraz bardziej liniowe rozłożenie momentu obrotowego, zrywa także z klasycznym stylem i prezentuje się znacznie bardziej agresywnie od poprzednika.

Chłodzenie cieczą i obecność chłodnicy wymusiło na BMW zrezygnowanie z Telelevera z przodu na rzecz klasycznego widelca teleskopowego. Motocykl zostanie ponadto wyposażony w system ABS oraz system kontroli stabilności. Jako opcje można dokupić elektronicznie regulowane zawieszenie ESA.

Zdjęcia BMW R1200R 2015

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)