Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW R1200RS - Sportowo-turystyczny bokser

Wysłany 30 wrzesień 2014 19:09 przez Komentarze: 0

BMW R1200RS

Trzecią z premier zapowiedzianych przez BMW na Intermot 2014 jest model R1200RS. BMW tym samym powraca do porzuconej przez siebie linii RS, która charakteryzowała maszyny turystyczne z zacięciem sportowym. 

Model R1200RS konstrukcyjnie podobny jest do roadstera R1200R - wyposażony w ten sam silnik typu bokser chłodzony cieczą i generujący moc 125KM oraz moment obrotowy 125Nm. W przypadku R1200RS mamy jednak do czynienia z lepszym przebiegiem momentu obrotowego wskutek zmodyfikowanego airboxu i wydajniejszego dolotu powietrza. 

Linia motocykla natomiast jest spójna z zaprezentowanym na tych samych targach modelem S100RR. Półowiewka dobrze chroni motocykliste przed wiatrem w czasie dalekich podróży. Motocykl posiada ABS i kontrolę stabilności ASC w standardzie, natomiast jako opcja dostępne jest elektronicznie regulowane zawieszenie i kontrola trakcji.

Zdjęcia BMW R1200RSNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)